Про нас

Бренд був заснований у 2014 році Богдан Вікторією і Морик Олександрою у місті Київ.

Кожна нова колекція – це поєднання модних трендів, стилю, якості і доступності. Тому обирати вбрання від VMMA легко, адже будь-яка жінка однозначно знайде серед асортименту щось до смаку. Сукні-сорочки, брюки, блузи, костюми, комбінезони – усе це виконано у стилі мінімалізм. Одяг виглядає просто і вишукано, він позбавлений непотрібної декоративності, натомість кожен його елемент продуманий і доречний. Це дозволяє носити вбрання VMMA як на щодень, так і на важливі події. Дизайнери бренду тісно співпрацюють з технологами, щоб кожен виріб був ідеальним.

Так, вбрання цієї марки гарні не лише на ескізах – модель відслідковується на усіх етапах виробництва, щоб будь-яка деталь була виконана точно, відповідно до стандартів якості.

Саме тому можна сказати, що сукні, сорочки, штани та інші речі від VMMA – це синоніми якості. Що стосується тканин, то власне виробництво марки використовує тільки якісні матеріали.

Саме тканини стають особливістю і «фішкою» багатьох колекцій, адже більшість із них створюється спеціально на замовлення VMMA.

Унікальний рапорт, акцент на різноманітність кольорів та візерунків, які неможливо не помітити, ексклюзивні жакардові тканини – усе це дуже вдало виглядає на фоні лаконічних силуетів.

Справжні цінительки якості та комфорту не зможуть пройти повз!